Прогноз курсу altcoin #dot (Polkadot) на Листопад 2023, #btc 💛💙

Вітаю на профільному сайті для крипто інвесторів, тут: Прогноз курсу altcoin #dot (Polkadot) на Листопад 2023, #btc 💛💙 читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео. Якщо потрібні Біржі криптовалют українською, рейтинг ТОП-10 та відгуки – виберіть собі ще варіант!


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу altcoin

#dot (Polkadot) на Листопад 2023

Місячний таймфрейм

На місячному таймфреймі, Polkadot (DOT) показує зв’язок з біткоїном, демонструючи кореляцію, яка є максимальною серед альткоїнів. Цього року, DOT веде себе слабіше ніж біткоїн, але в останній час він показує більшу силу. Наприклад, минулого місяця біткоїн зріс на 28%, а цього місяця на 6%, тоді як DOT зріс на 15%. Відстань до минулих максимумів становить приблизно 700-800%.

Прогноз курсу altcoin #dot (Polkadot) на Листопад 2023, #btc 💛💙

Тижневий таймфрейм

На тижневому графіку, індикатор горизонтальних об’ємів показує, що з весни цього року курс вийшов нижче зони максимальної активності. Однак, останній місяць ми бачимо лише зелені свічки, що може свідчити про реальне розвернення ринку. Перша зона, куди рухається актив, на мій погляд, це червона лінія зони максимальної активності.

Прогноз курсу altcoin #dot (Polkadot) на Листопад 2023, #btc 💛💙

Денний таймфрейм

На денному графіку, представник ковзаних середніх має напрямок вгору, а осцилятор стохастик знаходиться в зоні перекупленості. Це може вказувати на можливість невеличкої покупки або навіть розвернення. Сумарний індикатор налаштований на потужну покупку цієї криптовалюти.

Прогноз курсу altcoin #dot (Polkadot) на Листопад 2023, #btc 💛💙

Настрої покупців/продавців

Загальна картина по крипті за цю добу показує, що біткоїн та ефір знаходяться практично на нулі, з невеликими плюсами та мінусами. Це створює різнобічну картину на ринку.

Прогноз по Біткоїну #btc 💛💙

На тижневому графіку, індикатор CCI вже показує червону стрілку, після якої можливо буде розвернення. Мої ідеї фіксуються в сервісі TradingView, і ми можемо їх завжди побачити. Це стосується тижневого графіку, а на денному графіку індикатор стохастик має напрямок вниз.

Підсумок прогнозу курсу на місяць

Моя думка по цьому альткоїну зрозуміла. Якщо відео сподобалось, лайкніть, поділіться, підпишіться. Заходьте на наші блоги, подивіться новини по цій криптовалюті, і звісно, більше інформації на блозі “Прогноз курсу”.


індикатор Настроїв покупців та продавців Polkadot


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x