Прогноз курсу altcoin 1inch (1INCH) на Січень 2024 року 💛💙

Вітаю на профільному сайті для крипто інвесторів, тут: Прогноз курсу altcoin 1inch (1INCH) на Січень 2024 року 💛💙 читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео. Форум – 1inch прогноз (1INCH). Якщо потрібні Біржі криптовалют українською, рейтинг ТОП-10 та відгуки – виберіть собі ще варіант!


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу altcoin

#1inch (1INCH)

Місячний таймфрейм

Я, Віктор з каналу CryptoViktor UA, проаналізував місячний таймфрейм криптовалюти 1inch і бачу ознаки початку зростання. Хоча тренд може виявитися довготривалим, потенціал зростання перевищує 1000% від нинішньої ціни.

Прогноз курсу altcoin 1inch (1INCH) на Січень 2024 року 💛💙

Тижневий таймфрейм

На тижневому графіку видно, що ринок уже відіграв дивергенцію, що сигналізує про продовження зростання. Я очікую, що ця тенденція збережеться, але буде періодично чергуватися з короткотерміновими спадами.

Прогноз курсу altcoin 1inch (1INCH) на Січень 2024 року 💛💙

Денний таймфрейм

Дивлячись на денний графік, можна побачити, що зараз ми знаходимося у фазі зниження перед подальшим зростанням. Індикатор стокастики також вказує на можливе невелике зниження в короткотерміновій перспективі.

Прогноз курсу altcoin 1inch (1INCH) на Січень 2024 року 💛💙

Настрої покупців/продавців

Технічні індикатори та загальні настрої ринку налаштовані оптимістично. Більшість трейдерів очікують продовження зростання цієї криптовалюти, хоча є деякі шортові позиції.

Підсумок прогнозу курсу на місяць

На мій погляд, криптовалюта 1inch має всі шанси на зростання у найближчому майбутньому. Хоча є ризики та можливі короткотермінові спади, загальна тенденція вказує на позитивний рух.


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x