Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-05-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-05-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Відео від Віктора, опубліковане 31 травня 2023 року, надає прогноз курсу біткоїна на 31 травня 2023 року. Віктор зазначає, що його вчорашній прогноз виявився невдалим, оскільки курс змінив напрямок і йде вниз. Він очікує продовження цього зниження. І бачить локальне зниження на денному графіку і вказує на схожу ситуацію, яка була минулого разу, коли було потужне зниження. Він очікує зниження до зони підтримки приблизно 26,5.

Настрої покупців та продавців

Віктор аналізує настрої покупців та продавців, використовуючи індикатор стохастик. Він показує, що на денному графіку є схожа картина, як і минулого разу, коли було потужне зниження. Це свідчить про те, що ринок очікує подальшого зниження.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-05-2023

Домінація BTC, USDT, ALT

Віктор зазначає, що домінація біткоїна знижується третій день поспіль. Він також зазначає, що домінація USDT збільшується, оскільки гроші переливаються з біткоїна. Він вказує на індикатор altcoin Bitcoin сезонів, який показує, що зараз розпочався слабкий біткоін-сезон.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-05-2023

Автор наголошує на важливості безпеки при трейдингу криптовалют і інвестиціях. Він закликає не сприймати його відео як фінансову рекомендацію і приймати всі рішення самостійно.


Відео

Віктор закінчує відео з прогнозом, що “російська федерація” буде знищена, а Україна процвітатиме в європейській родині. Він закликає не забувати донатити на ЗСУ.


Video YouTube


Video TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-05-2023, біткоїн, відео українською (2-3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз на тиждень


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x