Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-26-05-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-26-05-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Доброго ранку, друзі! У мене є нове відео, в якому розглядаю ситуацію з курсом біткоїна на сьогодні, 26 травня 2023 року. Вчорашній прогноз не виправдав моїх очікувань, адже було помітне невелике зростання. Однак, сьогодні знову спрогнозую зниження, і я пояснюючи, як завжди, спираюся на денний графік.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-26-05-2023

У цьому відео я хочу поділитися своїм баченням за допомогою індикатора EMA, або ковзаних середніх ліній. Хочу зазначити, що для мене більш комфортною та візуальною є використання комплексу з восьми ліній. Інтересною річчю є перетин синьої лінії з усіма іншими, що свідчить про зміну тренду. Попри те, що була зелена свічка, вона знаходиться у нижній частині, тож я вважаю, що ми залишаємося в цьому коридорі.

BTC-USDT-26-05-2023

Запрошую вас також завітати на наш новий блог, де в розділі “Трейдинг” є публікація про індикатори криптотрейдингу EMA. Там ви зможете докладніше ознайомитися з цим індикатором та його принципами роботи.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-26-05-2023

Домінація BTC, USDT, ALT

За даними технічного індикатора, продаж наразі переважає з відсотковим співвідношенням 11% продавців, 9% спостерігачів та 6% покупців. Таким чином, загальна картина налаштована на продаж біткоїна. На графіку домінації біткоїна помітна потужна зміна курсу вниз, але домінація не зазнала суттєвих змін, що свідчить про незначні зміни курсу на дуже малих об’ємах. Це може означати, що ми перебуваємо в альткоїновому сезоні.

Наразі індикатор показує червону кнопку, що вказує на ризик покупки біткоїна. Тому, за їхніми даними, не рекомендується здійснювати покупки. Завтра ми перевіримо наше припущення. Якщо вам сподобалося відео, будь ласка, залиште свої коментарі, поставте лайк та підпишіться на наш канал. Також не забудьте поділитися цим відео з вашими друзями. Дякую за увагу!


Відео


Video YouTube


Video TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-26-05-2023, біткоїн, відео українською (2-3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз на тиждень


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


Відео 27-05-2023

Відео 28-05-2023

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x