Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-03-08-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-03-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на нашому веб-ресурсі, присвяченому криптовалютам, який успішно функціонує з 2016 року. Моє ім’я Віктор, і я хочу поділитися з вами своїми прогнозами щодо курсу біткоїна на сьогодні, 3 серпня 2023 року.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-03-08-2023

Мій вчорашній прогноз виявився вірним, я очікував зниження, і це сталося. Саме тому я поставив зелену галочку. На сьогодні я очікую зростання курсу. Як завжди, починаємо з аналізу трендів на більших таймфреймах, де нічого не змінилося – курс знаходиться в нижній частині цього коридору і може ще трохи знизитися. Індекс RSA продовжує показувати спадний тренд, тижневі обсяги мінімальні, особливо якщо порівнювати з зимовими та весняними показниками. Літо, як правило, є більш спокійним періодом, тому не варто очікувати якихось значних рухів.

На щоденному графіку спостерігається невелике зростання. Обсяги торгів зростають. Вчора продавці прорвали червону лінію, тому ситуація залишається нейтральною. Прогнозувати щось тут не просто, але я все ще бачу ці зелені стрілки. Я не просто так їх поставив. Я все ще бачу рух вгору за даними індикаторів. Цей потік курсу має напрямок вгору, зона недокупленості, і за умовами, якщо цей темп буде збережено, то ми бачимо, що умови мають подібну структуру і, на мою думку, цей термін закінчується, чи піде він вгору або вниз про це.

Я нагадую вам ще раз, що ця червона свічка сигналізувала. Ви бачите, що вона вистрілила вгору і вниз. Хто сьогодні та завтра відштовхне? Ми побачимо, на мою думку, але я не бачу дуже великого зростання, ну, 31.4 до верхнього гімбала цього коридору. Технічні індикатори зійшли на продаж, осцилятори нейтральні. І загальний також у продажу в відсотковому виразі, 11 людей продають біткоїн, 10 дивляться з боку, і лише п’ять купують.

Індекси домінування біткоїна та usdt також практично не йдуть в жодному напрямку, контент вгору, ситуація fet продовжується. І, звичайно, за цими індикаторами, але ось індикатор альткойн – сезон біткоїна. Ви бачите, я додав синій, це альткойн, червоний біткоїн, ситуація між ними мені більш зрозуміла, тобто вони вже повертаються вгору, тобто у нас є зростання і це ідеально для альткойна, якщо біткоїн буде тихо рости на цьому фоні, альткойн може рости трохи потужніше, поки вони йдуть політично паралельно, що для ляльки, що для біткоїна. Це досить добре, тобто зростає інтерес до всіх криптовалют.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-03-08-2023

Я думаю, ви зрозуміли мою точку зору, завтра ми перевіримо моє припущення, напишіть свої думки, якщо вам сподобалося відео і воно приносить вам користь, напишіть про це, поставте лайк, поділіться з друзями, підпишіться на мої нові відео, ви бачите, в робочі дні я публікую їх щодня. І на завершення, як завжди, наш головний прогноз з вами – російська федерація буде руйнуватися, а Україна буде розквітати в європейській та світовій сім’ї демократичних країн.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

1

Один з аналітиків припускає, що біткоїн досягне 39 000 доларів цього літа, але пізніше цього року очікується величезне падіння до 21 000 доларів. Аналіз вказує на те, що біткоїн знаходиться всередині висхідного паралельного каналу на денному графіку і тричі торкнувся лінії тренду, що свідчить про потенційний пробій і початок низхідного тренду.

2

Інший аналіз показує, що біткоїн рухається в зоні підтримки $29 850-$29 480 і встиг сформувати патерн “Спадний розширювальний клин” в зоні підтримки. Аналіз очікує, що після пробиття верхньої лінії падаючого розширюваного клину біткоїн підніметься принаймні до зони опору $30 480-$30 360.

3

Третій аналіз припускає, що біткоїн консолідується вже майже місяць, а до 1D MA50 залишилося всього 1000 пунктів. Аналіз очікує, що біткоїн підніметься до $34 000.

Однак, ще один аналіз припускає, що біткоїну потрібна більша корекція в бік зниження перед будь-яким іншим великим стрибком. Аналіз припускає, що для будь-якого іншого значного підйому потрібна ще більша корекція в бік зниження.

Ось ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $21 000, $29 480, $29 850
  • Ключові рівні опору: $30 360, $30 480, $34 000, $39 000
  • 📈 Загальний настрій здається нейтральним, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x