Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-19-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Аналітика курсу bitcoin на тиждень, 19-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Відео

Якщо вам сподобалося моє відео – лайкніть та поділіться, дякую! З повагою, Віктор


Аналітика курсу bitcoin на тиждень

Сьогодні я прогнозую зниження курсу біткоїна. Я пояснюю це на більш глобальних часових рамках. За даними горизонтального об’ємного індикатора, максимальна позиція цих трьох зон, більш потужна, але також досить сильна фаза цих трьох зон, в якій курс знизився минулої весни і дуже швидко, за місяць, перейшов у зону максимальної активності минулого літа.

Взимку він знизився з цієї зони, найімовірніше, дав можливість великим гравцям купувати і пішов вгору трохи. Було відчуття, що ринок вже повернувся і пішов вгору. Але зараз технічні індикатори, наприклад, індикатор Stochastic, показують, що тренд піде вниз.

BTC

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-19-06-2023

Тобто з зони перекупленості тренд зараз має тренд вниз до зони недокупленості. На графіку це означає, що буде зниження. Обсяг зниження нікому невідомий, але потужна лінія підтримки. Початок цієї зони максимальної активності, тобто 24.8, якщо вона пробита, переходить у зону максимальної активності, червону лінію, 21.

Найгіршийсценарій для цієї фази може бути 18.5, після чого можливе зростання. Тому я ставлю на кращий сценарій. Практично досягнув зони перекупленості, не обов’язково повинен іти весь шлях сюди. Була така фаза, наприклад, я пішов і пішов вниз. Ми можемо побачити щось подібне тут. Тому я ставлю на зниження. Тренд може досягнути цієї зони підтримки 24.5-24. І десь тут повернутися вгору.

Думки аналітиків різняться. Деякі бачать потужне зниження. Інші бачать зростання, інші знову бачать зниження. Коротко кажучи, вони бачать зниження, вони бачать. Це тренди. Графіки на V, наприклад. На V вони бачать long, тобто зростання. Тут вони бачать short, досить потужне. Дволінійні ідеї. Short, long, short. Тут вони бачать фігуру, що йде вгору. Тут вони бачать вниз, вниз, вгору, вниз, вгору, вгору, а потім вниз.

І я знову звертаю вашу увагу на наш профільний блог. Де є відео, описи, скріншоти про те, про що я розповідаю. І я додаю розділ. Аналітика курсу біткоїна від штучного інтелекту. Ви знаєте чат. Всі про нього чули. У платній версії. Доступна. Можливість підключення плагінів, на які я дивлюся і що вони дають мені. Загальна картина.

BTC-USDT-19-06-2023

Настрої ринку щодо біткоїна досить змішані. Що ми бачили. Майже 50 до 50. Половина аналітиків бачить зростання, половина – зниження. Деякі трейдери прогнозують бичачий тренд з ціллю 35 в серпні цього року. 38 в листопаді 2023 року. І пояснюють чому. А друга половина бачить 15-10, памп, після якого зростання до 30. На цьому тижні вони бачать більш бичачі настрої. І хто зацікавлений, читайте, що думають інші аналітики тут.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-19-06-2023

Тепер трохи про біткоїн і альткойни. Зараз триває сильний сезон біткоїна. Але з попередженням про ризикові покупки. Ви бачите, який час триває сезон біткоїна. Був трохи поганий сезон альткойнів. З того часу лише сезон біткоїна йде. Тобто альткойни, за цим індикатором, купують набагато менше, продають більше і переводять його в біткоїн.

Домінація BTC, USDT, ALT

І за індикатором Blockchain Center, зараз сезон альткойнів має індекс 20. Який цього разу знизився до 4. Зараз він трохи піднявся. Щось подібне сталося в 2018-2019 роках. Після цього курс на 4 практично ніколи не падав. І цього разу сезон альткойнів увійшов у таку глибоку корекцію. Ну, він має тренд вгору. За цим індикатором, альткойни мають шанс, що він може початися. Зараз триває сезон біткоїна.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-19-06-2023

І ми перевіримо завтра, як завжди, вранці. Напишіть свої думки. Якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться. Українського контенту не так багато. Підпишіться на мої оновлені відео. І в кінці, як завжди, мій основний прогноз. російська федерація буде знищена. Україна буде процвітати в європейській родині. І всім нам буде добре. Дякую за увагу. До зустрічі в наступних відео.


Аналітика курсу bitcoin – OpenAI

🔴 Bitcoin: Ринкові настрої щодо біткойна досить змішані. Деякі трейдери прогнозують бичачий тренд з метою $35 000 у серпні 2023 року і $38 000 у листопаді 2023 року, виходячи з 1,2,3,4-х крокового патерну. Вони вважають, що біткойн перебуває у фазі відновлення після ведмежого ринку, а повноцінний бичачий ринок очікується у 2024 році.

Однак інші трейдери попереджають про потенційну пастку для биків, очікуючи ведмежий тренд з можливим падінням до 15 тис. або 10 тис. біткоїнів. Вони вважають, що поточної накачки варто остерігатися, і що існує ймовірність сильного ведмежого тренду вище 30 тис. Деякі трейдери також очікують, що біткоїн знову впаде від поточної зони опору.

На тиждень

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на цьому тижні виглядають бичачими.

Один з аналітиків припускає, що біткоїн продемонстрував нещодавнє зростання ціни, і для поточного купівельного тиску дуже важливо подолати рівень опору на рівні $27 000. Прорив лінії низхідного тренду біткоїна очевидний, що означає помітну зміну тренду на чотиригодинному таймфреймі. Подальша мета для покупців лежить в ціновому діапазоні від $27 630 до $27 900.

Інший аналіз вказує на те, що біткоїну вдалося пробити лінію спадного тренду на 15-хвилинному таймфреймі, а також сформувати фігуру “Три висхідні долини”. Трейдер очікує, що після подолання Піку 2 біткоїн знову атакує зону опору $26 820-$26 720.

Третій аналіз показує, що ціна знаходиться в середині паралельного каналу, і для будь-якого іншого величезного накачування потрібна ще більша корекція вниз. Однак, невелике зростання і зелена свічка є логічними, і діапазон свічок вгору і вниз перед будь-яким іншим різким рухом також є логічним. Ось ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

Ключові рівні опору: $26 720 – $26 820, $27 000, $27 630 – $27 900

📈 Загальний настрій виглядає бичачим, оскільки всі аналізи вказують на висхідний тренд.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть коментарі нижче.


@viktortomylin777

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-19-06-2023, біткоїн, відео українською (5 хвилин)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x